Prekių pristatymas

Galimi pristatymo būdai:

Omniva kurjeriu
Omniva paštomatu
Prekių atsiėmimas mūsų parduotuvėse:
Klaipėdoje Naujakiemio g. 26
Vilnius J.Kubiliaus g. 1

Užsakymai iš mūsų sanėlio pristatomi per 1-10 d.d.

Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kad pristatymas gali užtrukti ilgiau. Maksimali pristatymo trukmė neturėtų viršyti 2 savaičių.

*Prekės pristatomos visoje Lietuvoje, išskyrus į Kuršių Neriją. Į Kuršių Neriją prekės pristatomos pagal atskirą susitarimą.
 Į kitas šalis prekės - užsakymai pristatomi atskiru susitarimu.

Klientų prašome nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą ir kontaktinį telefoną. Pristatymas Lietuvoje, kurių bendra užsakymo suma yra mažesnė nei 50 EUR,  kainuoja 4.24 EUR, užsakymams, kurių suma viršija 50 EUR - PRISTATYMAS NEMOKAMAS!

Prekės būklė BŪTINA tikrinti pristatymo metu dalyvaujant kurjeriui!  Radus pažeidimus būtina užfiksuoti. Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos būklę. Jei turite kokių pastabų dėl prekės pakuotės, prekių kiekio ar matote, kad pakuotė pažeista, suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista, prašome nedelsiant informuoti kurjero atstovą pristatymo metu, pareikalauti iš kurjerio defektacijos-pretenzijos lapą ir užpildžius duoti kurjeriui pasirašyti. Kitu atveju dėl pažeistos prekės pretenzijos nebus priimamos.


Accept Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.